privatei.co.il
כניסה למנהלים
מעוניינים לקבל פניות מחוקרים פרטיים?
072-3319547
או מלאו פרטים
שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM!

מנהלי הפורום

גיורא קציר -  ג. קציר חקירות
גיורא קציר - ג. קציר חקירות

גיורא קציר, בן 64, חוקר פרטי מזה למעלה מ- 30 שנה קודם לכן שירות במסגרת ממלכתית ביטחונית, קצין סיור בצבא, רס"ן במילואים, חובב טיולי ג'יפים. בעל חברה העוסקת בכל תחומי החקירות הפרטיות – חקירות למגזר האישי, חקירות למגזר העסקי חקירת עבור חברות..

כתוב נושא חדש
הודעה / מחבר
תאריך / שעה
26/03/2017 07:47

אני חושד שבמקום העבודה שלי, בעקבות מספר גניבות שהיו במקום (ממש לא קשורות אלי) שמו האזנה במשרדים. האם יש דרך פשוטה לעשות בדיקת האזנה למשרד. לא בשביל להפסיק את זה, פשוט בשביל לדעת שקורה ולהימנע מלהגיד דברים מביחים אולי

26/03/2017 09:15

ראשית, כדאי תמיד להתנהג מתוך המחשבה וההכרה שכל שיחה שלך נשמעת אולי על ידי גורמים שאינם בשליטתך, ולחשב היטב את המילים היוצאות מהפה.

אבל עניינית,
כל משרד חקירות המכבד את עצמו יודע לבצע (או להפעיל את המומחה המתאים) פעולות בדיקה לקיומן של האזנות.

רצוי לקחת משרד המתמחה בכך שיבצע את העבודה בצורה המקצועית ביותר, שכן אם הבדיקה לא תהא אמינה - ההתנהגות שלאחר מכן עשוייה להיות בעייתית.

24/03/2017 19:28
עובד שריגל     ו    עופר עופר    

החברה שלי עוסקת בתחום אבטחה של אישים. לפני מספר חודשים התחיל לעבוד אצלי מאבטח חדש, בדיעבד אני יודע שהוא הגיע לעשות מודיעין עסקי והיה עובד שנים בחברה מתחרה. יש בינינו הרבה תחרות על לקוחות. רציתי לדעת, האם אני יכול להשתמש במיילים/חומרים שהעובד השתמש בה בתקופת עבודתו אצלי (מאז פוטר) לצורך תביעה?

26/03/2017 09:12

שאלתך מציבה בעייה מוכרת וידועה בתחום הריגול התעשייתי וחשיפתו,
והתשובה המשתמעת הינה חיובית, להערכתי,
אבל מומלץ, ראוי ורצוי,
כמו במקרים רבים אחרים,
שתתיעץ עם משפטן בתחום זה שייצר לך את התשובה המועדפת ודרך ההתנהגות במקרה של חשיפת "מרגל" שכזה.

ב ה צ ל חה

16/03/2017 19:41
שאלה לגבי האזנות     ו    רינה רינה    

שלום,

 

קראתי בחוק האזנת הסתר, כי הקלטה של שיחה במקום ציבורי גם אתה אני לא חלק מהשיחה אינה נחשבת להאזנת סתר.

 

מספר שאלות ברשותך:

1. האם מותר להטמין מכשיר הקלטה בתוך תיק של ילד בגן? (אם לא, כיצד לא מזמן התקבלה הקלטה כזו כראייה נגד גננת מתעללת?)

2. האם מרכז קשר-מקום בו הורה (בד"כ עם חשש לדופי כלשהו) נפגש עם ילדו נחשב מקום ציבורי? שכן המקום מרושת במצלמות גם בחדרים עצמם. האם מכשיר הקלטה מוסתר עדיין ייחשב כעבירה על חוק האזנות סתר במקרה כזה?

 

3. האם הורה שהינו האפוטרופוס הטיבעי של ילדו, ייחשב כאילו הוא צד בשיחה למרות שרק הילד עצמו נוכח בהקלטה (כמו בגן למשל)

 

תודה רבה רבה

17/03/2017 10:06

רינה,
שאלותייך נוגעות לפורום משפטי ולא לפורום חקירות.

נכון שאנחנו כחוקרים אמורים להכיר את החוק, במיוחד זה הגובל במלאכתנו, אלא שבשל דקויות שונות (ולעיתים משונות) אני מעדיף, וממליץ, שתפני למשפטן שיתן לך את התשובות הטובות ביותר.

ובכל זאת - באשר להקלטה במקום ציבורי נכון הוא שהיא מותרת, שהרי אם את נמצאת באותו מרחב ציבורי, ומגיעה לאוזנייך שיחה של זרים, ההקלטה של אותה שיחה אינה הקלטת סתר.
אלא שאיני סבור שמרכז קשר מוכר כמקום ציבורי. כאן תבררי עם משפטן.
אותו הדבר בנוגע להקלטה של אפוטרופוס על ידי קטין - ממליץ לברר זאת באמצעות משפטן.

בהצלחה

11/03/2017 20:43
איתור כתובת     ו    שני שני    

  הרקע לשאלה:
לפני מספר חודשים, בוצעה כנגדי עבירה ע"י גורם מטפל במרפאתו, באותה העת היה במרפאה אדם נוסף שהיה עד לכך. העד סימס למטפל  בעת בה היינו במרפאה, בנוסף אני משערת שהמטפל זימן את אותו אדם (את העד) טלפונית בסמוך לפני המועד המדובר.

השאלה היא:
היות והמטפל אומר שהוא "לא זוכר" מי האדם הנוסף שהיה במרפאה.
האם ניתן על יסוד היום והשעה בהם הייתי במרפאה, ועל יסוד  תנועות אס אמ אס וטלפונים מניידו של המטפל, לאתר את העד שגם היה נוכח באותה העת במרפאה???  מה סדר גודל של כזו עבודה  איתור כתובת מבחינת עלות

11/03/2017 21:45

שני,

איתור שכזה אליו את מתכוונת הינו אפשרי, אולם הוא אינו יכול להתבצע על ידי חוקר פרטי, שאין לו הרשאות ופריבילגיות שכאלה, אלא על ידי חוקר משטרה.
אם את טוענת שמדובר בעבירה שבוצעה כלפייך על ידי גורם מטפל, מומלץ לפנות בתלונה למשטרה ולקוות שהם יאתרו את העד.
בהנחה שהעבירה שבוצעה הינה חמורה, סביר להניח שמשטרת ישראל תוכל לאשר ולאמת את התלונה באמצעות אותו עד.

נכון שיש חוקרים פרטיים העשויים גם הם להגיע אל אותו מידע (חסוי, חשוב לאמר) אבל איני יודע להעריך עלויות והייתי מציע לך להתרחק מהמחשבה לגרום למישהו אחר (וגם לך כמזמינה) לעבור על החוק.

בהצלחה

08/03/2017 17:55
מבחן אמינות     ו    מלמד מלמד    

האם יש סוגים שונים של מבחן אמינות? אני מנסה לחשוב כיצד לבדוק עובדים שלי בנושא שפגע בעסק שלי, האם מכונת אמת האם מבחן אמינות - מה העצה שלכם?

08/03/2017 19:11

יש אכן כמה מבחני אמינות שפותחו, לרוב (וזה מענין לכשלעצמו) על ידי מכוני פוליגרף, מתוך ההנחה (אני משער, זו הערכה, לא ידיעה) שבדיקת הפוליגרף לעיתים נחזית כבדיקה "מאיימת" או בעייתית בעיני העובדים או המועמדים לעבודה.

מציע לך להתקשר עאל כמה ממכוני הפוליגרף המובילים בארץ ולברר.

קיימת כמובן גם האופציה של חקירה.
חוקר מיומן ומנוסה מסוגל בתשאול נכון של הסביבה ושל החשודים להגיע למסקנות, ולעיתים לראיות של ממש בנושא.

בעייה מעניינת, בכל מקרה, ומאתגרת.

בהצלחה

07/03/2017 16:09
הקלטת שיחה     ו    שלומי שלומי    

שלום רב

אם הקלטתי פגישה שהייתי שותף לה והצד השני בתחילת השיחה ביקש שלא אקליט ואמרתי לו שאין הקלטה,נאלצתי לומר זאת מכיוון שהוא היה מבטל את הפגישה.

האם ההקלטה עדיין קבילה ?

07/03/2017 16:58

התנאי היחיד להכרה בהקלטה קבילה הוא היות אחד (לפחות) ממשתתפי השיחה נוכח בה ולוקח חלק.
התוכן אינו רלוונטי לצורך זה, כך שאם התבקשת שלא להקליט את השיחה, ובכל זאת הקלטת אותה - הדבר היחיד שיעמוד הוא מידת אי הנעימות שתתקל בה מול הצד השני, ותו לא.

אל חשש

ההקלטה קבילה.

02/03/2017 07:00

טוב ששאלת . . .

אמינותו של מכשיר הפוליגרף היא שאלה שמרבים להתעסק עמה, והתשובה תלויה בזהות הנשאלים.
הסכמה מלאה קיימת בכך שהאמינות אינה עומדת על 100%, ועל כן אין מוכרת הבדיקה הזו בהליכים הפליליים, אבל בהליכים האזרחיים למיניהם עושים שימוש ניכר בבדיקה שכזו.
תוצאות הבדיקה תלויות גם ברמת המקצועיות של הבודק (וזו עוד אחת הסיבת להסתייגות), ובודק מיומן ורציני יודע לנטרל את רמת ההתרגשות הטבעית בה נמצא כל נבדק בסוג בדיקה שכזו, על כן אני יכול להבטיח לך, שאם אכן הבודק שבדק אותך הינו מיומן ומקצועי - הוא ידע לנטרל את רמת ההתרגשות הגבוהה בה נמצאת בעת הבדיקה ויגיע לתוצאות אמינות.

23/02/2017 18:33
מומחיות של חוקר     ו    ירצל ירצל    

האם יש מומחיות של חוקר פרטי בגידות? האם כל חוקר שאני פונה אליו (יש לי חוקר שפעם בעבודה עבדו איתו לגבי חקירות עובדים) ידע ויכול לעסוק בתחום הזה?

23/02/2017 18:48

כמו בכל תחום, ובמיוחד בתחום המקצועות החופשיים
קיימים תחומי משנה והתמחויות ספציפיות, בהן המומחה מכיר את התחום לרזולוציות הקטנות והדקות ביותר.

כך גם אצלנו בתחום החקירות הפרטיות - יש חוקרים המתמחים בביצוע חקירות בתחום האישות, יש כאלה העוסקים בחקירות כלכליות (עבור בנקים לרוב), יש כאלה העוסקים בחקירות עבור חברות הביטוח, יש כאלה העוסקים ומבצעים מעקבים בלבד, יש מאתרים ועוד כהנה וכהנה.

מאידך, יש חוקרים העוסקים "ונוגעים" במספר תחומים - הכל על פי הניסיון, הוותק והיכולות.

לגופו של עניין - יש לוודא עם משרד החקירות (יש לפנות למשרד ולא לחוקר. רק משרד רשאי לעבוד מול לקוחות) מה הניסיון שלו בתחום בו אתה מבקש לבצע חקירה, מומלץ להתרשם מעוד משרד אחד לפחות (גם כדי להשוות מחירים) ולהחליט בהתאם.

ב ה צ ל ח ה

20/02/2017 11:41
בגידה     ו    בנצי בנצי    

רציתי לשאול בנושא רגיש,
על פניו אשתי בוגדת בי ואני רוצה להתחיל תהליך של גירושין. העורך דין שכר חוקר פרטי להתחיל לאסוף עדויות וכו'. האם זה חובה? אני מרגיש שזה עלול לפגוע יותר במשפחה ואולי אפשר להימנע מזה

20/02/2017 15:47

לדאבוני (זאת בשל העובדה שאני מציג עמדה הפוגעת לכאורה בעמיתיי לעבודה) תחושתך נכונה ומוצדקת.

במצב המשפטי דהיום, בין אם זה בבית הדין לענייני משפחה או בבית הדין הרבני, אין בגידה של אישה (גם לא של הבעל) פוגעת בזכויותיה, לא בתחום הקנין ולא בתחום הסדרי הראיה (למעט אולי מקרים קיצוניים ויוצאי דופן) כך ש"ראיות" כבדות משקל ככל שתהיינה לגבי בגידת האישה ספק אם יועילו לך בתחום המשפטי.

אם רצונך להימנע מפגיעה במשפחה ככל שניתן, מציע שתפנה להליך של גישור, אל תצא למלחמות - הן רק מזיקות ובמיוחד לילדים.
היחידים שנהנים ממלחמות בין בני זוג הם עורכי דין (ולעיתים חוקרים).

ב ה צ ל ח ה

12/02/2017 17:20

שלום,
על מנת להוציא מידע עליי ולעשות תהליך של איתור נכסים, חוקר פרטי הזדהה בתור עובד סלקום. האם המהלך הזה חוקי. כמו כן, במהלך השיחה עם האנשים שהכירו אותי טען כי הוא מחפש אחריי עקב עניין של חוב - האם גם זה מהלך חוקי (לפי דעתי יש פה דבר הגובל בהוצאת דיבה).
 
תודה והמשך יום נעים

12/02/2017 17:29

שלום רתם.

איני מבין כל כך מה ואיך יכול אדם המזדהה כעובד סלקום לקבל מידע על נכסים ורכוש של הזולת, אבל במידה והיה זה אכן חוקר שביצע חקירה סמויה ושוחח עמך, ובמידה ואכן הזדהה כעובד סלקום - הרי שהוא ביצע בכך עבירה של התחזות ועבר על החוק.

בעניין השני שציינת, האם מדובר בהוצאת דיבה כאשר ציין בפני זרים כי הנך בעל חוב, על פניו גם זה "אינו מריח לי טוב" אולם לשם קבלת תשובה ברורה וחד משמעית אני מציע שתתייעץ עם עורך דין.

בכל מקרה, על סמך כל התיאור שלך אני בספק אם מי שאתה מכנה "חוקר פרטי" שביצע מעשים אלה הינו אכן רשוי ובעל תעודה ממשרד המשפטים. רבים הם משיגי הגבול במקצוע שלנו המתחזים כחוקרים.

האבסורד הוא, אגב, שלגביהם וכנגדם לא ניתן להתלונן במשרד המשפטים, שהרי הם אינם מוכרים להם ואינם רשויים. (לקונה של החוק שאנו בלשכת החוקרים מנסים להסדיר מזה שנים, לא כל כך בהצלחה לדאבוני).

כל טוב

09/02/2017 09:59

רציתי לשאול האם אפשרי וסדרי גודל של עלויות בנוגע לאיתור כתובת של בן משפחה לשעבר שכנראה עבר שטיפת מוח כלשהיא ונעלם לנו לפני 4 חודשים באנגליה. הוא עזב את הארץ בחטף ופשוט אבדו עקבותיו באנגליה... הרבה מהמידע עליו ואנשים שמכירים אותו נמצאים בארץ ולכן לפנות לחברה אנגלית היה לא נראה סביר כי אין להם יכולת או יהיה להם קשה.
השאלה אם אפשרי והערכת עלויות ראשונית?

09/02/2017 11:06

שלום יהושע,
על פי דבריך ניתן אולי להשיג מידע ען הבן האובד באמצעות גורמים שונים בארץ.
זו חקירה בהחלט אפשרית ולשם כך מומלץ כי תפנה לאחד ממשרדי החקירות, על פי שיקולך והתרשמותך, לאחר שתבין מהם שהמשימה אפשרית.

באשר לעלויות - אין אנו יכולים לקבוע את העלות המשוערת לחקירה שכזו - אתה אמור לקבל הצעת מחיר מהמשרד אליו תפנה. בכעל מקרה, לא מדובר בסכום מהשמים.

ב ה צ ל ח ה

06/02/2017 12:43

שלום,
שמי שריי, בת 24 ממושב עין העמק(ליד יקנעם).
אני בוגרת קורס חוקרים פרטיים וקציני ביטחון וכיום מחפשת להתמחות בתחום.
אשמח אם תצרו איתי קשר-0546781910.
 
תודה,
שריי.

06/02/2017 17:27

שלום לך שריי

מציע לך לפנות למשרדי חקירות באזור מגורייך ולברר מי מהם זקוק למתאמנת.

זו הדרך להשתלב בענף, ואיני מבין מה תועיל השיחה

ב ה צ ל ח ה

25/01/2017 13:14

שלום
רציתי לשאול לגבי עובד שאנו חושדים בו שבמהלך עבודתו משתף פעולה עם מתחרים שלנו ומעביר אליהם חומרים על לקוחות חדשים וקיימים. לעובד יש טלפון מהעבודה ועלתה האפשרות לבצע האזנות סתר לטלפון.
האם העניין חוקי?

תודה
יובל

25/01/2017 13:19

טוב ששאלת, יובל

האזנה לשיחה לה אינך שותף הינה עבירה על החוק, גם אם המכשיר ממנו מתבצעת השיחה הינו בבעלותך.

זהירות מונעת הסתבכות

03/08/2016 20:38

הי, 
האם ניתן להשתיל בסוללה או בחומרה של טלפון נייד, מכשיר הקלטה או בכלל משהו

שמקליט ומשדר? יודגש כי לא מדובר בתוכנת ספיפון או משהו בסגנון

03/08/2016 21:00
אשמח לפירוט     ו    אנה אנה    

אפשר יותר לפרט? האם זה מכשיר הקלטה? זה בסוללה? איפה ניתן לבדוק את זה? 

03/08/2016 21:06

בדרך כלל מדובר באפליקציה שמבצעת את הפעולות הזדוניות הללו.

03/08/2016 21:15
לא תוכנה...     ו    אנה אנה    

לא מדובר בתוכנה או בספייפון אלה משהו בחומרה... יתכן וזה משהו בסוללה, האם זה אפשרי? אם כן איפה אפשר לבדק את זה?

03/08/2016 21:57
?     ו    אנה אנה    
05/08/2016 07:10

הידע שלי בתחומים הטכנולוגיים מוגבל


עד כאן

איני יודע להתייחס לשאלותייך,אנא

וכן,
אל תצפי שאהיה זמין 24/7 למענה לתשובות באתר, מצטער

05/08/2016 01:07
05/08/2016 02:17

אנה שלום,
התקנת אמצעי האזנה בסוללה / בחומרה הינה דבר מסובך שדורש השקעה שהסבירות שהיא מצויה בשוק הפרטי בתצורה הזאת הינה נמוכה ביותר.
עם זאת הדבר אפשרי כמו הרבה דברים אך דורש השקעה ופיתוח מיוחד עבור כל מכשיר ומכשיר בנפרד.
בכל מקרה, אם את חוששת ניתן לפנות למעבדות שמתמחות בנושא בדיקת האזנות לביצוע בדיקה יסודית (פירוק המכשיר ובדיקתו) אך כחי בחשבון שהבדיקה היסודית יכולה להסב נזק למכשיר / סוללה.
המלצתי אם את חוששת - תרכשי 'ברזל' (מכשיר) חדש, סביר להניח שיותר זול מהבדיקה ובטוח שיעבוד גם אחרי הבדיקה...
בהצלחה,
משה

07/08/2016 16:40

אנה

מאוד מחמיא לנו, ציבור החוקרים, הנחשב בעיני הקהל כ"כל יכול" וכמי שיש לו תשובות לכל שאלה בכל נושא

אבל לא כך הוא

שאלותייך חורגות הרבה מכפי שנראה בעיניי כקשור לתחום המקצוע שלנו

מציע לך לפנות לתחום רלוונטי אחר כגון סלולאר או מחשבים, או פצחנים

ואת יכולה להבין מכך שאין לי תשובה לשאלותייך.

ובכל מקרה, ראי את תשובותיו של הקולגה שלי פרנציסקו המתמצא הרבה ממני בתחום הטכני, יש שם אולי מענה חלקי עבורך

תודה וכל טוב

08/07/2016 07:39

שלום ברצוני לדעת אם אפשר לברר שמות ועבר פלילי על שני אחיו של שכן אשר תקפו אותי.

והאם המשטרה מחוייבת להעביר לי את המידע הנ"ל לאחר שהיגשתי תלונה על תקיפה.

09/07/2016 10:30

ראשית מתנצל על העיכוב בתשובה

שנית - לא ניתן לקבל מהמשטרה, גם לא בדרכים עוקפות, מידע על עבר פלילי של איש.
גם במידה והוגשה תלונה במשטרת ישראל, אין זו חייבת להציג את העבר הפלילי של הנלון בפני המתלונן. 

sorry

04/07/2016 22:35

תוכנת תחקירון זהב - התוכנה המובילה לניהול משרדי חקירות
רכישה ראשונה בוצעה לפני עשר שנים ומאז נרכשה התוכנה על ידי עשרות ויותר 
משרדי חקירות הפרוסים בכל הארץ.
מחיר התוכנה אטרקטיבי   - התוכנה נמכרת - לא מושכרת - ללא תשלום דמי
אחזקה שנתיים.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להתקשר

05/07/2016 07:13

מדיניות האתר שוללת הפצת ידיעות מסחריות בו
על כן אני משנה את ההודעה המקורית ועורך אותה

26/01/2016 14:30
עזרה בלימודים     ו    קורל קורל    

אז ככה אני צריכה עזרה קטנה לא רצינית ואשמח אם מישהו פה יוכל לעזור לי.
אני כרגע עושה קורס חקירות פרטיות, אנחנו צריכים להגיש דוח חקירה על עסק פרטי.
יש לנו 2 אופציות
1. למצוא בית עסק שזקוק לחקירה בתוך העסק (כמובן החקירה היא ללא תשלום)
2. למצוא חוקר פרטי שיעזור שנשתף איתו פעולה והוא יעזור לנו לבנות את הדוח חקירה (גם זה ללא תשלום)
אז אם מישהו מכיר, יודע ויכול לעזור \ להפנות אותנו למישהו
אנחנו נשמח מאוד
תודה על העזרה והנכונות :]

02/05/2016 20:45

ראשית, אני מתנצל שפיספסתי את ההודעה הזו. שנית עצם השאלה מחזק אצלי את הרושם השלילי ממכללות שונות המעבירות קורסים לחוקרים פרטיים. קורס רציני היה אמור לספק פתרונות לבעיות שכאלה, לדעתי.

02/05/2016 21:06
.     ו    קורל קורל    

כן לא כ"כ כיוונו אותנו מה לעשות .. מצאנו בית עסק ועברנו את הקורס תודה בכל מקרה עכשיו אני מחפשת חוקר פרטי שיקח אותי לסטאז'

03/05/2016 06:52

מה שאת צריכה הוא משרד חקירות ולא חוקר פרטי, על מנת לעבור שם את תקופת ההתאמנות.
מציע לך לפנות אל משרדי החקירות הקיימים באזור הגיאוגרפי בו את מתכוונת לעבוד,
בדקי אם הם זקוקים למתאמנים ובקשי לקיים ריאיון.

ב ה צ ל ח ה

03/05/2016 11:56
.     ו    קורל קורל    
02/05/2016 20:01

שאלה
האם חוקרים פרטיים יכולים להגיע למידע על מיקום טלפון בזמן נתון?

02/05/2016 20:42

צר לי, רענן, אולם פריבילגיה זו שמורה רק לגורמים ממלכתיים. חוקר פרטי, בנסיבות מסויימות ורק לאחר קבלת צו בימ"ש, יוכל לפנות לחברת הסלולר, אולם גם אז להערכתי ייתקל בקשיים ובדרישות שונות ומשונות, לרבות כספיות, שיעמידו בספק את העניין.

02/05/2016 20:43
תודה     ו    רענן רענן    
17/01/2016 20:09
פנימיה     ו    pasiflora pasiflora    

הבת שלי בפנימייה, וקורים שם דברים איומים, של הצוות כלפי הדיירים, האם יהייה אפשר להכניס שם בלש פרטי? ואיך עושים את זה, כי הפנימייה סגורה

18/01/2016 07:14

בהתייחס לחקירה בפנימיה -  לא הרחבת ולא פרטת באיזה סוג של פנימיה מדובר, שכן קיימים כללים ברורים לחקירות בקרב אוכלוסיות שונות
אך בכל מקרה
מציע לך להתייעץ במשרד חקירות  (כמובן רשוי ומוכר על ידי משרד המשפטים) - שישמע את הפרטים ויחווה דעתו לאפשרויות השונות העומדות בפניו.

אין אפשרות לתת תשובה כללית לבעיה מורכבת שכזו, מבלי לשמוע את הפרטים, ובוודאי שאיני מציע לך לפרט את הפרטים כאן באתר.  

בכל מקרה שיהיה בהצלחה

22/11/2015 21:17
מעקב טלפון     ו    ירדנה ירדנה    

שלום
אני חושדת שבעלי עוקב אחרי באמצעות הטלפון.
מצד שני, אני רוצה להמשיך ולהשתמש באותו מספר.
אם אעביר את הסים שלי לטלפון חדש, מידי פעם, האם הוא יכול לעלות על זה ?
תודה

23/11/2015 19:10

שלום ירדנה,

האמת, החידושים וההתפתחויות הבמתרחשים בתחומים אלה כל כך מהירים
שאיני מספיק ומצליח לעמוד בקצב ולהתעדכן
כך שאין לי תשובה לשאלתך.
אפשר שהדבר אפשרי.

מה שכן,
צאי תמיד מנקודת מחשבה שמאזינים לך ופעלי בהתאם.

תמיד תוכלי גם לעשות שימוש בטלפון שאינו רשום על שמך ושאינך מזוהה בו
למען הביטחון


ב ה צ ל ח ה 

23/11/2015 19:58

שלום ירדנה, האזנה לנייד סלולרי אפשרי במספר תצורות, לפי היכולות והתקציב.. במקרה שלך כי מדובר בחשד להאזנה ע"י בן זוגך אני יוצא מנקודת ההנחה כי הנ"ל התקין תוכנת / אפליקציית ריגול על המכשיר הסלולרי שלך. במידה והחשד נכון (ואני ימליץ לך לבצע בדיקה לתוכנות ריגול במכשירך) אז במידה ואת מחליפה מכשיר התוכנה לא יכולה לעבור דרך הכרטיס סים. לסיכום: את יכולה להשאיר את המספר המוכר שלך במידה והחלפת מכשיר. כמו"כ, ממליץ לך לקבל ייעוץ איך לפעול כדי להזים את החשד וכדי למנוע / לצמצם את הסבירות לחשדות מעין אלו לעתיד. בהצלחה, פרנסיסקו.

14/01/2016 09:01
העניין הוא כזה     ו    ירדנה ירדנה    

אם אני רק מחליפה מכשיר ולא מוודא שהוא אכן עוקב אחרי, אז הוא יכול לעשות זאת שוב. מה שאני חשבתי זה להוכיח שהוא עוקב ואז לעמת אותו עם העניין...

14/01/2016 09:17

עד כמה שידי משגת (ואני פחות מתמצא מעמיתי פרנסיסקו בתחום הטכנולוגי, אני מקווה שגם הוא ייתייחס) גם אם ניתן לגלות ולחשוף את העובדה שקיימת בטלפון תוכנת ריגול, ספק אם ניתן להוכיח מי שתל אותה
כך שקשה יהיה לאתר את המזיד 

14/01/2016 09:39

ישנם דרכי חקירה לאיתור מבצע האזנה אך מדובר בהליך מאוד מורכב ולא זול וסיכויי ההצלחה קטנים במיוחד בזמן שמדובר ביריב מקצועי הבקיא בפעולות ההגנה ההתקפיות. אינני מאריך בפירוט ובהרחבה מהסיבות המובנות


Copyright © 2020 privatei.co.il כל הזכויות שמורות
אתר חוקרים פרטיים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום חקירות פרטיות
מעוניינים לקבל הצעות מחוקרים פרטיים מומלצים?
אנחנו עובדים עם החוקרים הפרטיים האמינים והמקצועיים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!