privatei.co.il

מחירון חוקרים פרטיים


חוקרים פרטיים
מבוגרט ועד רוג'ר ראביט, מברוס ויליס ועד ג'ק ניקולסון, חוקר פרטי תמיד היה מקור להשראה קולנועית וספרותית

אחד מסרטי הפילם נואר הטובים ביותר שנעשו אי פעם הוא השינה הגדולה (The big sleep) בכיכובם של המפרי בוגרט ולורן בוקאל. בסרט זה נשכר בוגראט על ידי אב משפחה לחוקר פרטי שמתבקש לבדוק עם מי מסתובבת בתו הצעירה. החקירה מתפתחת לכיוונים שונים, אשר עולים לאב המשפחה כסף רב. מקרה זה מוכר לכל
חוקר פרטי אשר ניגש לחקור מקרה מסוים ומוצא את עצמו בחקירה מסועפת ויקרה,  והוא יזהיר בכך כל לקוח כבר בפגישתם הראשונה.

ייתכן מאוד שהחקירה תהיה קצרה והתשלום עליה יהיה נמוך, אך על הלקוח לקחת בחשבון, שיש סיכוי שהחקירה תתפתח, תסתעף ותימשך זמן רב. ככל שהיא תימשך יותר זמן, כל העלות שלה תגדל. במאמר זה ננסה להציג לכם מספר דוגמאות למחירים של חקירות שונות.

בטרם נתחיל נבקש לומר, ראשית, אין מדובר במחירים קבועים וכל חוקר פרטי יבקש סכום כסף שונה על עבודתו. שנית, ישנם חוקרים שבוחרים לעבוד בצורות שונות, על פי שעות או גלובאלי, מכאן שמחירון זה איננו בהכרח נכון למחירון שלהם. בסוף המאמר נציג מספר נקודות, כיצד אפשר להוזיל עלויות, כיצד נקבע מחיר חקירה ועוד.

כפי שציינו אין מחירון קבוע של
חוקרים פרטיים, כל חוקר רשאי לקבוע את המחיר בעצמו. המחיר נקבע על פי אלמנטים שונים. משך זמן החקירה, המרחקים שצריך לעבור החוקר, הכלים שהוא צריך להשתמש ועוד. לעיתים חוקרים פרטיים עושים עבודה קבועה עבור ארגון מסוים ואז המחיר הוא קבוע. למשל כאשר הוא מעביר את העובדים בדיקת פוליגרף או מבצע בדיקה האם במקום הותקנו ציוד האזנה וכדומה. עבודות מסוג זה יכולים להגיע לסכומים של אלפי שקלים בשנה כפי שנראה בהמשך.  


על מה אנחנו משלמים לחוקר פרטי
 
חשוב לציין חלק מההצעה הכספית של חוקר פרטי תשתנה עם הזמן, שכן חוקר פרטי גובה גם על הוצאות שונות, למשל על דלק, כלי כתיבה, שימוש בכלי רכב, אוכל ועוד. חשבון הוצאות זה נקבע לעיתים מראש עם זה באמצעות מחיר מוסכם שישולם ועם זה באמצעות הסכמה על תשלום הוצאות שונות.
 
ישננם תחומים שמחיר העבודה כן קבועה למשל, מסירות משפטיות, אז המחיר נקבע על פי המרחק שעל החוקר לנסוע. אם זה באיזור שלו סביר להניח שיגבה סכום של 100-150 שקל עבור מסירה משפטית, אם מדובר על איזור מרוחק זה יכול להגיע אף ל300 ו500 שקל. תלוי במרחקים שעל החוקר לעבור כדי לבצע את המסירה.

עלות בדיקות פוליגרף גם הן קבועות ונעות 450-800 שקל. תלוי במכון, תלוי באורך הבדיקה ובגורמים נוספים שקובע המכון.

חקירה של גילוי ציוד האזנה בבית או במשרד, יכולה להגיע גם היא לסכומים של 400-500 שקל. הציוד לגילוי האזנה (מכשירים לגילוי תדרים בחדר) עולה בין 800 ל-1300 שקל.  


כיצד מוזילים את ההוצאות על חקירה פרטית
 
בעוד שישנן חקירות שונות שלא ניתן לעשות לבד, כמו חקירות כלכליות, חקירות ביטוח, פלילים, איתור מקורות הכנסה וכדומה, ישנם דברים שאנחנו יכולים לעשות לבדנו ובכך לחסוך את העלויות. שימוש באינטרנט ומאגרי מידע יכולים להעניק לנו מידע רב.

כמובן שאם אנחנו רוצים להרגיש כמו
חוקרים פרטיים של ממש, אז אנחנו יכולים לקחת על עצמנו גם את החלק של המעקב, אבל בכל זאת מומלץ להשאיר חלק זה לידיי חוקרים פרטיים ותיקים ומנוסים.
 05/07/2010    המאמר עודכן בתאריך 05/05/2013    www.privatei.co.il
פורום חוקרים פרטיים
השינויים שחלו בעולם החקירות, בעיקר בזכות האינטרנט שינה את אופן עבודת החוקרים, לפחות את של חלקם, דבר שגם גורם לשינוי במחירון של החוקרים. בתקופה הקרובה נציג בפניכם מחירון עדכני של חוקרים פרטים בינתיים נציג בפניכם שורה של עבודות עם המחיר שלהם:

חקירות כלכליות

השגת תוכניות של חברות מתחרות - מעל חמישים אלף
השגת פרטי בנק - 4,000 שקל עד 5,000 שקל

חקירות טלפוניות

איתור מטרידים - 1,000-2,500 שקל

מעקב שיחות - 5,00- 1,000 שקל

במחירון הקרוב נגע בעוד נושאים שקשורים לעולם החדש של חקירות פרטיות
© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר privatei.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2022 privatei.co.il כל הזכויות שמורות
אתר חוקרים פרטיים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום חקירות פרטיות
מעוניינים לקבל הצעות מחוקרים פרטיים מומלצים?
אנחנו עובדים עם החוקרים הפרטיים האמינים והמקצועיים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!