privatei.co.il

חוקרים פרטיים מודל 2019 – עידן המידע


הצורך בקבלת מידע זמין ועדכני, כל הזמן בכל רגע נתון, הינו צורך כמעט מובהק בקרב מרביתנו, בני האדם החיים בשגרת החיים המערבית בעידן האינטרנט של שנת 2017 - מרבית האנשים באים על סיפוקם כאשר הם ניזונים ממידע בסיסי הנחוץ להם והמגיע אליהם, אלא שיש מצבים בהם מתעורר הצורך לקבל מידע נוסף ונסתר ואשר אין ביכולתם לקבלו.
יש מקרים בהם התנהגות בן הזוג מעלה חשד, יש מקרים בהם מוסד פיננסי דוגמת בנק מבקש מידע על לקוח שמבקש הלוואה או שיש לו חוב מצטבר שאינו משולם. מעסיקים אשר רוצים לקלוט עובדים חדשים ירצו לקבל מידע עליהם או לערוך להם בדיקת פוליגרף, יש מעסיקים שחושדים שעובדיהם מבצעים ריגול תעשייתי עבור מתחרה, יש מקרים בהם עומדת להתקיים עסקה גדולה וכל צד רוצה מידע על השותף הפוטנציאלי לעסקה וכן הלאה – אין סוף בימנו לצורך בידע ובמידע השווים כוח.

איתור מידע ממקורות שונים

בכל המקרים שפורטו לעיל וכן רבים אחרים נוספים ישנו צורך להיעזר בשירותיו של משרד חקירות מקצועי ו/או חוקרים פרטיים מוסמכים אשר מתמחים בהבאת מידע נחוץ ללקוח. כל משרד חקירות מקצועי מעסיק אנשי מקצוע ומומחים אשר יודעים לדלות מידע ממקורות שונים, יודעים לבצע מעקבים, לארגן תצפיות, לצלם, להקליט ולתמלל, לערוך בדיקות פוליגרף ועוד. קיים מידע גלוי ונסתר על אנשים וניתן לאתר אותו מאתרי רישום אוכלוסין ומאתרים אחרים. מומחים למידענות יספקו מידע  על רכוש ונכסים, על חשבונות בנקים מוסתרים, על פוליסות ביטוח חיים ועוד. מידע כזה חשוב למוסדות פיננסיים לצורך הטלת עיקולים על חייבים, לצורך הצגת מסמכים בבתי דין וכדומה.


חקירות אישיות וכלכליות

חקירות כלכליות חשובות מאוד וחוקרים פרטיים יכולים לספק מידע חשוב על נושאים שונים. לדוגמא, רשת שיווק אשר מעוניינת לדעת מראש על מבצעי שיווק של מתחרים. חברה המבקשת מידע על זכיין עתידי שמעוניין להשתלב בה, או לחילופין, על בעל חוב וכדומה. ניתן לקבל מידע בנושאים באמצעות האזנות טלפון, חיפוש ומציאת מסמכים, מעקב אחר אנשים ועוד.
חקירות אישיות הינן מורכבות מאוד ומחייבות במקרים רבים מעקב משולב אחר האובייקט. הצורך הוא להיות עימו בקשר עין ולדאוג שהוא לא יזהה את העוקבים. לכן, במקרים רבים מתבצע המעקב בעזרת מספר עוקבים ועם מספר מכוניות. החוק אינו מאפשר לצלם את האובייקטים בעת מפגשים אינטימיים בגלל צנעת הפרט. אבל צילומים לפני כניסה משותפת לצימר, למשל, יכולה להצביע על אפשרות לבגידה.

אמצעים טכנולוגיים מתקדמים

כל חוקר פרטי מקצועי משתמש לצורך עבודתו בשלל אביזרים ואמצעים טכנולוגיים מתקדמים – החל ממצלמות איכותיות, משקפות, ציוד הקלטה מיוחד וכן בתחפושות ובבגדים המסווים את נוכחותו. משרד חקירות פרטי יכול לבצע בנוסף בדיקת מערכת טלפונית מחשש להאזנות סתר של מתחרים, יכול להתקין מצלמות נסתרות בבתים במכוניות ובמקומות נוספים וכן לבצע בדיקות פוליגרף ועוד. בסיום כל עבודה יגיש המשרד דו"ח מסודר למזמין שמגובה במסמכים, בתמונות, בהקלטות ותמלולים, בדוחות מעקב ועוד. כל אלו יספקו מידע חשוב. לעיתים, החששות מתאמתים ולעיתים גם נשללים. גם מידע על ביטול חשדות הינו מידע חשוב שיכול לסייע למזמין.14/02/2017    המאמר עודכן בתאריך 20/11/2017    privatei.co.il
פורום חוקרים פרטיים

© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר privatei.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2022 privatei.co.il כל הזכויות שמורות
אתר חוקרים פרטיים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום חקירות פרטיות
מעוניינים לקבל הצעות מחוקרים פרטיים מומלצים?
אנחנו עובדים עם החוקרים הפרטיים האמינים והמקצועיים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!