בדיקת פוליגרף - כל מכוני הפוליגרף בישראל

האמונה שאת האמת אפשר לגלות באמצעות בדיקת פוליגרף, גורמת ללא מעט בעלי עסקים לשלוח עובדים לבדיקות כאלה אצל מכון פוליגרף, אם זה לפני שהם מתקבלים לעבודה ואם זה במהלך תקופת עבודתם בכל מקרה שעולה חשד מסוים. אומנם בתי המשפט לא נוהגים לקבל את תוצאות הבדיקה, אך האמינות שלהן גבוהה מאוד בקרב הציבור הרחב.

אנחנו רוצים להזמין אתכם אל תוך העולם של בדיקת פוליגרף, ולהציע לכם בו סיבוב נרחב. נתחיל במאמרים על בדיקת פוליגרף כולל כיצד הופכים להיות בודקי פוליגרף. נציג בפניכם טיפים על הבדיקה ועוד. כמו כן נציג בפניכם מחירונים של בדיקות פוליגרף במקומות שונים, ונקשר ביניכם לבין מכוני פוליגרף שונים, ללא עלות וללא התחייבות.

משרד חקירות או מכון פוליגרף

אומנם יש משרדי חקירות שהם גם מכוני פוליגרף, אך זה לא אומר שתמיד זה כך , מה שבטוח לא כל חוקר פרטי יכול להיות בודק פוליגרף. מדובר בשתי התמחויות שונות בתכלית. גם החומר הנלמד במסגרת קורס חוקרים פרטיים שונה בתכלית מזה של קורס פוליגרף. מה שכן, לעיתים קרובות, משרד חקירות יעבוד צמוד למכון פוליגרף.

בדיקת פוליגרף
קרא עוד
מכון פוליגרף אמינות

הנרקיסים 18 קרית ביאליק 2721409

מכון הפוליגרף אמינות מתמחה בכל סוגי בדיקות הפוליגרף ללקוחות פרטיים ועסקיים ובהן: בדיקת פוליגרף לחשד בבגידות בין בני זוג ודיני משפחה, בדיקת פוליגרף תקופתי לעובדים, בדיקת...

גל אור

קק"ל (מדרחוב) באר שבע

המכון גל אור היינו מכון פוליגרף ממוחשב המבצע בדיקות פוליגרף בפריסה ארצית גם בבית הלקוח וגם בבית העסק. מנכ"ל החברה, אלי שקד, הוא בעל רישיון מטעם משרד המשפטים הישראלי.

גזית מכון פוליגרף ואבחון מידע

המרד 29 תל אביב 61500

גזית מכון פוליגרף הינו מכון מוביל ומנוסה, המנוהל ע"י מרדכי (מורדי) גזית, מראשוני בודקי הפוליגרף בישראל, בעברו יו"ר איגוד בודקי הפוליגרף בישראל ומנהל מעבדות הפוליגרף...

שיר לוי מכון פוליגרף

קדיש לוז 11 קרית מוצקין קרית מוצקין 2640306

מכון פוליגרף שיר לוי מתמחה בביצוע בדיקת פוליגרף ממוחשבת, חקר האמת, אימות גרסאות והזמת חשדות. המכון הוקם ומנוהל ע\"י שיר לוי, בעלת ניסיון עשיר בחקירות ובדיקות פוליגרף בוגרת...

יעקב אברמוביץ

אחוזת אוהלו, עמק הירדן טבריה

משרד לחקירות פרטיות משנת 1986, בעל נסיון עשיר בניהול צוותי חקירה מיוחדים ובפענוח פשעים חמורים, משרדנו מתעסק בכל תחומי החקירות, פליליות ואזרחיות וביניהם חקירות ביטוח ונזקי...

משרד חקירות בילוש

הנרייטה סולד 8 באר שבע

משרד חקירות המומחה בביצוע חקירות פרטיות, מעקבים דיסקרטיים והשגת מודיעין בארץ ובעולם. שמירה על דיסקרטיות מלאה מובטחת!תחומי התמחות: משרד חקירות, חוקר פרטי

שלמה ברוק- מכון פוליגרף

שוהם 5 רמת גן

חברת שלמה ברוק בע\"מ מספקת שירותי פוליגרף מהימנים, ייעוץ ביטחוני ובדיקות פוליגרף לעובדים.תחומי התמחות:

קטרון פוליגרף

מנחם בגין 44 תל אביב תל אביב

מכון הפוליגרף המקצועי בישראל. בניהולו של יוחאי קטרון, לשעבר ראש ענף פוליגרף בשב\"כ. בודקי המכון פועלים בכול רחבי הארץ.תחומי התמחות: פוליגרף, מכון פוליגרף, בדיקת פוליגרף,...

גלעדי פון

טשרניחובסקי 88 רחובות 76503

העסק נותן שירות לתיקוני פלאפון וטאבלט בעיר רחובות והסביבה!!! החלפות מסכים,התקנת גירסאות ,תיקוני לוח ואביזרים השירות ניתן מטכנאי סלולר מורשה ומקצועיתחומי התמחות: תיקון...

נועם גולן - שירותי חקירה

רבקה גובר קרית מלאכי

נועם גולן - שירותי חקירה נועם גולן: קצין משטרה בעבר. חוקר פרטי (1985) - נושא רישיונות תקפים של משרד המשפטים לחקירות פרטיות וניהול משרד חקירות. בוגר לימודי גישור מטעם "המרכז...

שאלות ותשובות בתחום בדיקת פוליגרף

ברצוני לדעת האם חוקר פרטי יכול ורשאי להוציא טלפון חסוי מחברת תקשורת, לחקור אם אני גרה עם בן זוג למרות שאני גרושה ממנו? ובאופן כללי מה חוקר ומה אסור לחוקר לעשות?

שלום רב

אנחנו מזמינים אותך לקרוא את המאמר אודות אתיקה של חוקרים פרטיים שנמצאת באתר, וכן מאמרים אחרים שעוסקים במה אסור ומותר לחוקרים לעשות, שם תקבלי את כל התשובות לשאלותייך.

בהצלחה

רציתי לברר פרטים על קורס בדיקת פוליגרף, לדוגמא כמה זמן הקורס? מה הדרישות? האם צריך ידע מסוים ? אשמח אם יחזרו אליי כי בפעם הקודמת השארתי הודעה ולא חזרו אליי.

שלום רב

קורס פוליגרף נמשך מעל ל-400 שעות אקדמיות, מה שאומר שהוא נמשך שנה. רוב המכללות שעורכות קורס זה, דורשות תואר ראשון (פסיכולוגיה, קרימינולוגיה) או וותק בשירות הביטחון (שב"כ, משטרה). כמו כן יש להיות ללא עבר פלילי, ולשלוט באנגלית.
לגבי ידע קודם , מעצם העובדה שנדרש תואר אקדמי או וותק בתחום הביטחון, מראה שנדרש ידע מסוים בתחומים אלו.

האם מותר לעסיק בלש פרטי אחרי בעלי. אני חייבת לציין אנחנו לא גרים ביחד חמש חודשים. אנחנו עומדים להתגרש אני חושדת שהוא הולך עם מישהי, ורוצה לגלות אם זה נכון.

שלום רב

אין שום בעיה שתשכרי חוקר פרטי שיבדוק האם בעלך מתרועע עם אחרת. זאת כמובן בהנחה והחוקר לא יעבור על החוק ולא יפגע בפרטיות של בעלך או של כל גורם אחר.
[
אנחנו מציעים שתתייעצי עם חוקר פרטי מה הוא יכול לשות ומה לא, בטרם את מחליטה האם להשכיר את שירותיו

האם ניתן לבקש להחליף חוקר שנשלח דרך חברת הביטוח עקב תאונה שעשיתי , לצערי החוקר שאל שאלות לא רלוונטיות ולא קשורות אף לא במעט לתאונה, אנו מרגישים כאילו החוקר לא עושה את עבודתו.

שלום רב

בעיקרון ניתן לבקש מהחברה להחליף את החוקר במידה ואתם מרגישים שהוא לא עושה את עבודתו כנדרש. אך לשם כך יש להציג הוכחות. על כל פנים, יש להגיע עם עורך דין לכל פגישה עם החוקר מאחר והדברים שאתם תאמרו בחקירה, עלולים לשמש נגדכם בבית משפט.