איתור אדם חרדי

• This topic has תגובה 1, משתתף 1, and was last updated לפני 11 שנים, חודש 1 by פרנסיסקו – קדמון יהלום מודיעין וחקירות.
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות
    איתור אדם חרדי

שלום רב,
    לפני מספר חודשים לצערי נפלתי בפח ע"י נוכל שהתחזה לאדם חרדי (ככל הנראה הוא גדל בחברה החרדית) ומאז אינני מצליח לאתרו, יש לי את הפרטים האישיים שלו (צילום ת.ז) ואני יודע עליו מספר פרטים נוספים (מצב משפחתי וכדומה), מה אתם ממליצים לי לעשות?
    י.

איתור חייב

י. שלום,
    איתור אדם באשר הוא הינה פעולה הדורשת מיומנות מיוחדת, בטח מתי שמדובר בנוכל מקצועי היודע להטמיע עצמו בקהילה שאיננה הסביבה הטבעית עבורנו.
    ישנם שיטות מקצועיות שונות ומגוונות בכדי לאתר אדם בצורה סמויה ושקטה, אך לכל מקרה נצטרך להכין תוכנית ספציפית המתאימה לאובייקט ולסביבתו.
    שאלת התזמון, המינון ופעולות הכיסוי משתנות בהתאם לאופי הנבדק ולמידע המתקבל במשרד מרגע תחילת קבלת העבודה ע"י המזמין ועד לשלב 'יצירת המגע'.
    חשוב להבין לפני שלב האיתור, מה מטרת הקצה של הלקוח (להמציא מסמכים משפטיים לחייב? / להעביר לחייב מסר מסויים? / להבין האם החייב פועל לבד וכיוצ"ב..).
    לשאלתך, אמליץ לך לפנות למשרד חקירות המתמחה בחקירות במגזר החרדי ע"מ שהוא יבצע עבורך את האיתור בצורה מקצועית.
    כמובן שפרטים אישיים אודות האוביקט כדוגמת הפרטים שמסרת חשובים ביותר לתחילת העבודה..
    בהצלחה!!

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך