privatei.co.il

בלש פרטי – המדריך המקיף באינטרנט


בלש פרטי עוסק במגוון של תחומים ביניהם איתור אנשים, איתור רכוש, הונאה, גניבה ועוד ויעזור לכם במקרים בהם אינכם רוצים לערב משטרה וסחבת
 
בלש פרטי איש עוסק בבילוש וחקירות במסגרת שהינה אזרחית במטרה לאסוף מידע חיוני אשר אינו גלוי לכולם. הוא משתמש במגוון של מכשירים, לעיתים גם צוות אשר מסייע לו בחקירה והינו נשכר בידי גורמים פרטיים, לקוחות עסקיים, חברות, תאגידים ועוד. בלש פרטי יחקור את הנושא הנדרש בחשאיות וימסור את ממצאי חקירתו אל הלקוח בסיום החקירה.
 
שירותיו של בלש פרטי בישראל

גורמים רבים ומגוונים יכולים לשכור את שירותיו של בלש פרטי ביניהם לקוחות פרטיים, עסקיים, מוסדות, חברות ועוד. ניתן להשכיר את שירותיו של הבלש לצרכי חקירה של בגידות, איתור מסמכים, איתור אנשים, הונאה או גניבה כלכלית, בינלאומית, ריגול עסקי ועוד.
הבלש יסביר ללקוח את מהות החקירה, יעדיה ודרכי השגת המידע והאיתור. ברגע שהבלש הפרטי מקבל אישור מהלקוח לביצוע החקירה, הבלש יוצא אל השטח לבדו או בסיוע צוות של חוקרים פרטיים מיומנים איתם הינו עובד לביצוע של מעקבים ותצפיות, האזנות סתר, איסוף מידע תוך כדי אמנות פיתוי וחקירה, שימוש בצילומים, רשמים, גביית עדויות מעדי חקירה, אסיפה של ראיות אשר התגלו במהלך החקירה ועוד מגוון דרכים לאיסוף מידע ואיתור.
 

מעט על ציוד הבלש הפרטי

חשוב מאוד כי הבלש הפרטי לא יפגע בפרטיות ובזכויות של הלקוח אשר הזמין את החקירה ולכן בלש פרטי מקצועי בישראל יעשה שימוש במגוון אמצעי טכנולוגיה מתקדמים לביצוע חקירתו כמו במצלמות אשר כמעט ולא ניתן לזהותן אך אשר יחד עם זאת מאפשרות איכות צילום גבוהה ביותר, מיקרופונים זעירים ביותר אשר מוחדרים במקומות אסטרטגיים חשובים לצרכי האזנות חדות וברורות, מכשירי פוליגרף חדשים ומתוחכמים, מכשירי ניווט ו-GPSלמעקב מדוייק ומהיר אחר חשודים או מטרות הכרחיות לחקירה ועוד.
 
החוק בנושא בלש פרטי

פעילותם של חוקרים פרטיים בישראל מוסדרת באמצעות חוק חוקרים פרטיים ושירותי שמירה, התשל"ב 1972. הקריטריונים הנחוצים לקבלת רישיון של חוקר פרטי בישראל הינם:
  • התמחות של 3 שנים במשרד חקירות
  • מעבר של מבחן הסמכה מטעם משרד המשפטים
  • יוצאי תחום חקירות בשירות המדינה יכולים אף להגיש בקשה שתכיר בעבודתם ושירותם הקודם כזמן התמחות
בכדי לקבל רישיון עבור בעל משרד חקירות ישנו צורך בוותק של 5 שנים בתור חוקר פרטי מורשה ואז להגיש בקשה מסודרת אל משרד המשפטים לקבלת אישור הוועדה.
חוקר פרטי לא רשאי להתחזות לגורם רשמי כמו איש ביטוח לאומי, שוטר וכדומה ובזמן הצגתו הינו מחוייב בהצגת תיאור מלא של חוקר פרטי ולא רק חוקר. בנוסף, הוא אינו רשאי להציג עצמו כאדם בעל רישיון כמו רופא אך רשאי לאמץ לעצמו זהות שהינה פיקטיבית וזאת לצרכי ביצוע חקירתו ומשימתו. חשוב לציין כי החוק אינו מתיר לחוקר פרטי לבצע האזנות סתר אך נציין כי חוקרים פרטיים מובילים בישראל עושים עבודתם במרבית המקרים על סף החוק כדי להשיג את כל המידע לו הם נחוצים לביצוע מלא של המשימה.
 
 
מחיר

מחיר בלש פרטי בישראל משתנה ואינו קבוע וזאת בשל סוג החקירה הנדרשת, מוניטין וותק הבלש, הציוד בו הוא משתמש וכמות האנשים בחקירה. משימות מעקב לדוגמא יהיו יקרות יותר אל מול משימות פוליגרף או הגשת מסמכים חד-פעמיים בשל מורכבותם, הזמן הדרוש להם והאמצעים לביצוע המשימה.
  • בדיקת פוליגרף יכולה לעלות כ-800-450 ש"ח
  • חקירה בעזרת ציוד האזנה בבית או משרד יכולה לעלות כ-500-400 ש"ח ויותר
  • מסירה משפטית תעלה כ-150-100 ש"ח ומסירה לאיזור מרוחק כ-500-300 ש"ח
 
לפרטים נוספים אודות בלש פרטי במרכז, צפון או דרום הארץ, חוקרים פרטיים בתל אביב,חיפה, ירושלים ושאר האיזורים בישראל, מעקבים ותצפיות ועוד, מלאו טופס קצר באתר ונציגינו ייצרו עמכם קשר בהקדם עם כל הפרטים והצעות מחיר מיוחדות המחכות לכם באתר.
 
רצוי לפנות לחוקרים פרטיים בעלי ניסיון וותק בתחום וכן בעלי המלצות חיוביות לביצוע המשימה בצורה מלאה גם אם הינם מעט יקרים יותר מאחרים28/04/2013    המאמר עודכן בתאריך 20/06/2019    privatei.co.il
פורום חוקרים פרטיים

© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר privatei.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2022 privatei.co.il כל הזכויות שמורות
אתר חוקרים פרטיים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום חקירות פרטיות
מחפשים בלש פרטי מומלץ? השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם
אנחנו עובדים עם החוקרים הפרטיים האמינים והמקצועיים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!