חושד שאישתי בוגדת בי

עמוד הבית פורומים פורום חוקרים פרטיים חושד שאישתי בוגדת בי

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • תגובות
    חושד שאישתי בוגדת בי

שלום

לא נעים אבל אני חושד שאישתי בוגדת בי ועוד בחדר המיטות שלנו. אני נמצא רוב השבוע מחוץ לבית ולכן היא יכולה לעשות את זה. רציתי לדעת באילו כלים אני יכול ומותר לי להשתמש כדי לגלות אותה אישה בוגדת

תודה

אשתי בוגדת בי

מממ… לא נעים,

צר לי שנקלעת, דביר, לסיטואציה שכזו.  במקרה שכזה הייתי מציע להיפגש עם חוקר פרטי, כלומר בעל משרד חקירות מורשה ולהציג בפניו את כל הנושא, בפרוט מלא, ולשמוע עצותיו ואפשרויותיו – אפשרויותיך.

מה שכן, אפרט כאן באילו אמצעים אסור לך ע"פ החוק לעשות שימוש, גם אם אלה יוכלו "לספק את הסחורה" בצורה הטובה ביותר.
    האזנת סתר לשיחות הטלפון שלה, בין בסלולר ובין בבית – אסורה.
    התקנת מצלמות בבית ובחדר השינה בפרט – אסורה.
    האזנה (הקלטה) של שיחות צ'אט  במחשב – אסורה.

שלושה איסורים אלה הם מתוך החוק להגנת הפרטיות והמחוקק מתייחס בחומרה יתרה למי שעובר עליהם, בין אם הוא אדם פרטי ובין אם הוא חוקר פרטי.

אבל, כפי שציינתי למעלה – יש עוד כמה וכמה אפשרויות (מעקבים, חקירות סמויות, דיבוב ע"י סוכן \ת סמוי\ה ועוד) – הכל בהתאם למידע המפורט שתפרוש בפני החוקר וכמובן – התקציב שלך.

כל טוב,

אישה בוגדת

מממ… לא נעים,

צר לי שנקלעת, דביר, לסיטואציה שכזו.  במקרה שכזה הייתי מציע להיפגש עם חוקר פרטי, כלומר בעל משרד חקירות מורשה ולהציג בפניו את כל הנושא, בפרוט מלא, ולשמוע עצותיו ואפשרויותיו – אפשרויותיך.

מה שכן, אפרט כאן באילו אמצעים אסור לך ע"פ החוק לעשות שימוש, גם אם אלה יוכלו "לספק את הסחורה" בצורה הטובה ביותר.
    האזנת סתר לשיחות הטלפון שלה, בין בסלולר ובין בבית – אסורה.
    התקנת מצלמות בבית ובחדר השינה בפרט – אסורה.
    האזנה (הקלטה) של שיחות צ'אט  במחשב – אסורה.

שלושה איסורים אלה הם מתוך החוק להגנת הפרטיות והמחוקק מתייחס בחומרה יתרה למי שעובר עליהם, בין אם הוא אדם פרטי ובין אם הוא חוקר פרטי.

אבל, כפי שציינתי למעלה – יש עוד כמה וכמה אפשרויות (מעקבים, חקירות סמויות, דיבוב ע"י סוכן \ת סמוי\ה ועוד) – הכל בהתאם למידע המפורט שתפרוש בפני החוקר וכמובן – התקציב שלך.

כל טוב,

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך