חוקר מחשבים

• This topic has 9 תגובות, 5 משתתפים, and was last updated לפני 11 שנים by גבריאל.
מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
  • תגובות
    חוקר מחשבים

שלום, אני בוגר קורסים בחקירות מחשבים. רציתי לדעת איך  אני מוצא עבודה בתחום כי אני לא רואה הרבה פרסומים לדרושים בתחום.

כמו כן האם יש מצב להתקבל לעבודה כחוקר מחשבים ללא ניסיון. 

חוקרי מחשבים

שלום לך גבריאל,
    נכון, לא רואים כל כך ביקוש לתחום זה במודעות דרושים, אשר, כהערת אגב, אינו ייחודי לתחום החקירות הפרטיות.
    יש ביקוש מגוון ונרחב דווקא בעולם העסקי לתחום זה, וכבוגר "קורס לחוקרי מחשבים" אני בטוח שנחשפת לכך.
    מציע לך לפנות לאו דווקא למשרדי חקירות, אלא לחברות עסקיות העוסקות בתחום הזה, אם כי איני פוסל פנייה ישירה לכמה משרדי חקירות, מהגדולים בארץ, שמא נדרש להם כ"א בתחום.

ב ה צ ל ח ה

חקירות מחשבים

תודה על תשובתך המהירה.

לגבי עסקים העוסקים בכך, בגוגל כשאני מחפש חקירות מחשבים ומחפש חברות כמעט כל מי שמופיע שם הם חוקרים פרטיים או חברות חקירות. תוכל להמליץ לי על כיוון חיפוש או חברות שאתה מכיר שעוסקות בכך.

אגב, שאלה נוספת, שלחתי קורות חיים למשטרה ולא שמעתי מהם מזה כמה חודשים. מישהו אמר לי שהם לא מגייסים מעל גיל 30 האם זה נכון???

חקירות מחשב – המשך

היי גבריאל.

אתחיל מהסוף. אין לי ידיעה לגבי קריטריוני הגיוס של משטרת ישראל. אשמח אם מי מהגולשים כאן יוכל להרחיב את המידע בנושא.

ולגבי חברות העוסקות בחקירות מחשב, ראשית – תנסה לפנות אל כל אותם משרדי חקירות ששמותיהם עולים בחיפוש שציינת. אפשר ומי מהם זקוק לכוח אדם נוסף ?
    שנית – איני מכיר אישית חברות מחשבים העוסקות בתחום זה אף כי אני משוכנע שיש כאלה.
    ייתכן ואתה צריך לחפש אותם בגוגל על פי מילות חיפוש אחרות. נסה את כל הואריאציות האפשריות. 
    נסה  גם לברר בחב' SQLink עמה הייתי בקשר בעבר (לפני מספר שנים), יכול להיות ששם יוכלו גם להוסיף לך מידע.
    עוד  אפשרות שעולה אצלי היא בחב' טיק טק טכנולוגיות העוסקת בשחזור חומר, דבר עם המנכ"ל יואב זילברשטיין (אתה יכול לציין בפניו שאני המלצתי) – אולי הוא יוכל לעזור.

ושוב בהצלחה.

חקירות מחשבים

תודה מקרב לב על כל התשובות. עזרת לי מאוד.

חקירות מחשב

שלום גבריאל,
    מפנה אותך לעיון באתר http://www.f-m.co.il .

חקירות מחשב

תודה לך, דני, על שהשכלת אותנו
    הצצתי באתר של חברה זו – עושה רושם מאוד חיובי  ומקצועי.

בהחלט רצוי לזכור את קיומה של חב' זו על מנת להיעזר בה בעת הצורך.

חקירות מחשב

החברה הנ"ל בניהולו של מר רן לוינסון  (בוגר יחידת8200), הינה מהחברות המובילות בתחום חקירות המחשב, הנ"ל מבצע בשנים האחרונות חקירות מחשב מורכבות לחברתנו ומשמש כעד מומחה מטעם בימ"ש בתחומו.
    חברה זו איננה חברת חקירות אך בתחום חקירות המחשב החברה מחזיקה אנשי מקצוע וציוד חדיש ביותר.
    ממליץ בחום

חקירות מחשבים

תודה דני.

חקירות מחשבים

פרנסיסקו תודה.

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך