מעקב גלישות מהנייד

עמוד הבית פורומים פורום חוקרים פרטיים מעקב גלישות מהנייד

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • תגובות
    מעקב גלישות מהנייד

איזה תוכנה מומלצת עבור מעקב גלישות מהנייד של הילדים?
    או אופציות אחרות לקבל היסטורית גלישה בנייד?

תודה

מעקב גלישה

משום מה יש ולעיתים סבורים רבים כי "חקירות פרטיות" הן חזות הכל, ויש לנו ידע והבנה בכל נושא בעולם.
    אז מצד אחד זה כמובן מחמיא שכך סבור הציבור,
    אולם מהצד השני אני חייב לאכזב לעיתים חלק ממנו (כמו הפעם) – אני לא.

איני יודע ואיני מתמצא בהרבה נושאים טכנולוגיים, במיוחד כאלה שאין להם ולו שמץ של חיבור או קשר עם עולם החקירות (דווקא לעמיתי פרנסיסקו יש הרבה ידע ואני קורא לו להגיב).

כך שלשאלתך, רועי, אין לי מענה. צר לי.

גיורא

מעקב גלישות מהנייד

רועי שלום,

ראשית, באפשרות סמרטפון כמו כל מחשב אחר לבצע בדיקת 'היסטוריית גלישה', שחק קצת עם ההגדרות של הדפדפן (Safari, Chrome, מוזילה, אופרה, אקספלורר…) ותלמד שם הרבה דברים מעניינים על החיפוש והשימוש והגלישה.

דבר נוסף, כשהגולש גולש באינטרנט תחת שם משתמש מסוים יש גם אפשרות לבצע התחקות אחר אופי הגלישה (ו/או היסטוריית הגלישה גם מרחוק – מתי שיש לך את שם המשתמש), לדוגמא: אם אתה משתמש בגוגל (לא משנה באיזה דפדפן) תחת שם הג'ימייל שלך, יש לך אפשרות לפתוח בכל מחשב אחר את האינטרנט תחת אותו שם משתמש ולבדוק את היסטוריית הגלישה (באותה דרך תוכל גם לדעת הרבה נתונים נוספים על השימוש שנעשה מאותו משתמש).

דבר אחרון, קיימים מספר תוכנות ש'מצלמות' את המסך במספר צורות (תמונת מסך / הקלדות מסך וכיוצ"ב), אני לא כותב כאן את שמות התוכנות מכוון שישנם רבים אשר עושים שימוש לא חוקי בתוכנות אלו.

אני מאוד מקווה שתמצא את הדרך לגלות לאן ה'בן' שלך גלש..

המשך צו 8 נעים.. (-:

תודה

כל העניין, כאשר אני בודק את ההיסטוריה – היא מחוקה…
    השאלה אם גם במקרה זה יש שמירה בגוגל?

מעקב גלישות מהנייד

אם אתה נמצא במחשב אחר – אתה יכול לראות באון ליין, לפני שמוחקים (באותו המשתמש).
    אם לא, קיימת אפשרות לעשות שיחזור, העלות לא זולה בכלל וגם לא בכל מצב ניתן לשחזר.

If inaimrftoon were

If inaimrftoon were soccer, this would be a goooooal!

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך