privatei.co.il

פורום חוקרים פרטיים

מנהלי הפורום:
גיורא קציר -  ג. קציר חקירות
גיורא קציר - ג. קציר חקירות
גיורא קציר, בן 64, חוקר פרטי מזה למעלה..
הודעות רלוונטיות מהפורום:
איתור כתובת
22/10/2021 20:48 שלום רב  אני בסיכסוך עם בן משפחה מזה 30 שנה  לא היה קשר  איתו  לפני מס שני
איתור ומעקב
29/01/2022 20:22 🅰️ האם מותר לחוקר פרטי ברשיון להעזר בכל הגופים שציינת לצורך איתור מקום מגו
לרוני אלשיך יש רוצחת מקצועית
05/06/2022 19:04 https://www.docdroid.net/zW9UaBA/document הרצח של יהודה ותמר כדור
שאלות ל-״ ג. קציר חקירות״
29/01/2022 20:19 🅰️ האם מותר לחוקר פרטי ברשיון להעזר בכל הגופים שציינת לצורך איתור מקום מגו
כניסה לפורום

חוקרים פרטיים מודל 2017 – עידן המידע

הצורך בקבלת מידע זמין ועדכני, כל הזמן בכל רגע נתון, הינו צורך כמעט מובהק בקרב מרביתנו, בני האדם החיים בשגרת החיים המערבית בעידן האינטרנט של שנת 2017 - מרבית האנשים באים על סיפוקם כאשר הם ניזונים ממידע בסיסי הנחוץ להם והמגיע אליהם, אלא שיש מצבים בהם מתעורר הצורך לקבל מידע נוסף ונסתר ואשר אין ביכולתם..


קורס חוקרים פרטיים – כל המידע באתר לפניכם

קורס חוקרים פרטיים – כל המידע באתר לפניכם אם עבודה שגרתית במשרד אינה בשבילכם וניחנתם בתעוזה, חוסר פחד וסקרנות קורס חוקרים פרטיים הינו בדיוק בשבילכם לעבודה מאתגרת ומעניינת   מקצוע החוקר הפרטי הינו ללא ספק אחד המרתקים והמעניינים ביותר הקיימים ועתה גם אתם יכולים ללמוד ולהתקבל אל קורס חוקרים פרטיים במרכז ובצפון בשלל מוסדות לימוד לתחום...


האזנות סתר - ככה שומעים הכל

האזנות סתר - ככה שומעים הכל מכשירים להאזנה יכולים לעזור לכם במשימות מורכבות או לאפשר לכם לתעד אמירות שאתם צריכים בשביל להוכיח נקודה מסוימת, אך חשוב לדעת את החוק והמגבלות הקיימות באשר להאזנת סתר. מה קיים בשוק? האזנות סתר היו שכיחות עוד לפני המצאת הסלולר, אך לאחר ההתפתחויות הטכנולוגיות הכרוכות בתחום זה נוספו אמצעים..


בלש פרטי – המדריך המקיף באינטרנט

בלש פרטי – המדריך המקיף באינטרנט בלש פרטי עוסק במגוון של תחומים ביניהם איתור אנשים, איתור רכוש, הונאה, גניבה ועוד ויעזור לכם במקרים בהם אינכם רוצים לערב משטרה וסחבת   בלש פרטי איש עוסק בבילוש וחקירות במסגרת שהינה אזרחית במטרה לאסוף מידע חיוני אשר אינו גלוי לכולם. הוא משתמש במגוון של מכשירים, לעיתים גם צוות אשר מסייע לו..


הכל על איתור אנשים

הכל על איתור אנשים משרד חקירות מיומן ואיכותי יידע לאתר אנשים אשר נעלמו מסיבות רבות בדרכים מקצועיות ולהגיע לפתרון בעיות ומשברים   במקרים רבים בהם יש צורך לבצע איתור אנשים אשר נעלמו מכל סיבה שהיא, אנשים מיד חושבים על פניה למשטרה אך זוהי לא התשובה הנכונה תמיד מכיוון שלמשטרה כוח מצומצם מאוד וכן עניינים וחקירות..


חוקרים פרטיים - הורים בעקבות ילדים

מגוון הסכנות והריגושים מולם עומדים ילדינו, שולח הורים רבים להעסיק חוקרים פרטיים בתקווה לגלות מה קורה עם ילדיהם. ולנו נותר לשאול,  האם מותר להורה לעקוב אחר ילדיו?   רבות כבר דובר על מגוון הסכנות שאורבות לילדינו בכל פינה ברחוב וברשת הוירטואלית. רבות כבר דובר על מגוון המצבים..


תוכנות מעקב - המחשבים בשירותם של חוקרים פרטיים

למעלה מ-60% מתקציב משרד ההגנה על ביטחון המולדת בארה"ב (DHS) מושקע בלוחמת סייבר ומודיעין. זו רק דוגמא אחת לשליטה של תוכנות מעקב על חיינו לא השתכנעתם בשלטון המוחלט של המחשב? אין שום בעיה, הנה עוד כמה נתונים. מרבית (מעל ל-95%) מהתביעות שעושות שימוש בחקירות כלכליות מסתמכות על מידע ממוחשב...


ניתוח גרפולוגי - הכל נמצא בכתב היד

ניתוח גרפולוגי  - הכל נמצא בכתב היד דווקא כשנדמה לנו שהחשודים לא השאירו שום סימן, ניתוח גרפולוגי יכול לגלות לנו לא מעט   לפני כמה שנים כיכב בקולנוע הסרט "תפוס אותי אם אתה יכול", היה זה סרט של סטיבן ספילברג, בכיכובם של לאונרדו דה קפריו וטום הנקס. בסרט דה קפריו משחק זייפן מקצועי שמסוגל לזייף כל דבר כמעט וטום..


חקירות אישות - נכנס חוקר, יוצא בוגד

חקירות אישות - נכנס חוקר, יוצא בוגד זה מתחיל בשמועות, שעות מאוחרות בעבודה, ניתוקים בטלפונים, ריח זר על הבגדים והנה אתם מוצאים את עצמכם יושבים מול חוקר פרטי ומבקשים ממנו לבדוק מה קורה בחיי הנישואין שלכם חקירות אישות מהוות יותר מ-60% מנפח העבודה של חוקרים פרטיים במגזר הפרטי בישראל. בלש פרטי הוא עד מומחה במעל ל-30% מתיקי הגירושין..


חוקר פרטי והחוק - מה מותר ומה אסור לחוקר פרטי לעשות?

חוקר פרטי והחוק - מה מותר ומה אסור לחוקר פרטי לעשות? לא אחת אנו שומעים על חוקרים פרטיים שמסתבכים עם החוק. לעיתים קרובות מדי זה נובע בגלל הליכה בשטח האפור   חוקרים פרטיים נפוצים פחות בישראל מאשר בחלק מן המדינות המובילות בעולם המפותח, ובראשן ארה"ב, המובילה מבחינת כמות חוקרים פרטיים לנפש. עם זאת, בגלל הגידול בהכרה הציבורית,..


ציוד מעקב - לדעת מה קורה כל הזמן

ציוד מעקב - לדעת מה קורה כל הזמן גם בימים בהם כולנו משוטטים ברשתות חברתיות וחשופים למצלמות ציבוריות, עדיין ציוד מעקב תופס פלח שוק נרחב במכירות של ציוד בילוש, ככה זה שיש לנו אויבים אמיתיים או מדומים   ציוד מעקב כבר מזמן אינו מוגבל לתקציבם ומיומנותם הטכנית של חוקרים פרטיים, ולפי דבריו של  מומחה..


מצלמות סמויות - לתעד כל רגע במעקב

מצלמות סמויות - לתעד כל רגע במעקב לצד מכשירי האזנה מתוחכמים, מצלמות המעקב הן שיא הטכנולוגיה בהם משתמשים חוקרים פרטיים. כך מתעדים  בשו-שו מצלמות סמויות חרגו מזמן מגבולות המדע הבדיוני או סרטי הריגול, ויחד עם ציוד בילוש אחר (כמו מכשירי הקלטה, גלאי תנועה ועוד) יכולות לשמש במגוון רחב מאוד של..


מכשירי האזנה - סקירת המוצרים המובחרים בתחום

מכשירי האזנה -  סקירת המוצרים המובחרים בתחום לא צריך להיות בלש מתוחכם כדי להאזין לנחקרים. מה שצריך זה ציוד מתקדם. וציוד מתקדם יש בשפע בשוק מכשירי האזנה זכו ב-100 השנים האחרונות לפיתוח מן המשמעותיים בתולדות הטכנולוגיה האלקטרונית, בגלל הצורך הברור של סוכנויות ביטחון פנים וחוץ בארצות השונות. הציוד המוצע בשוק האזרחי אמנם מפגר אחר..


חקירות מחשב - כשהמקום השמור ביותר נפרץ

חקירות מחשב - כשהמקום השמור ביותר נפרץ בזמן שאנחנו שומרים את רוב המידע העסקי והאישי שלנו במחשב, אסור לנו לשכוח שאנשים מוכנים לעשות הרבה כדי לפרוץ למחשבים שלנו   נערה עם קעקוע דרקון, אחת מטריולוגיות הקולנוע והספרותיות המוצלחות של השנים האחרונות, הכניסה גם את כל מי שאינו בקיא בעולם המחשבים, למושגים כמו אקרים וגניבת מידע. ליזבת..


בדיקת פוליגרף - האמת הגדולה עומדת להיחשף

בדיקת פוליגרף - האמת הגדולה עומדת להיחשף האמינות של הבדיקה איננה 100 אחוז, וההערכה היא שיש מי שיודע להתגבר עליה, חוץ מזה, ישנה בעיה מוסרית להחליט אם אדם אשם או לא, רק בגלל שהוא הזיע או נשם בכבדות בעת שנשאל שאלה מסוימת לא פעם אנו שומעים בחדשות על אנשים שמוכנים ללכת "מרצונם הטוב" אל בדיקת פוליגרף על מנת לנקות את עצמם מכל..


מדריך קורס פוליגרף

מדריך קורס פוליגרף אחת לכמה זמן אנחנו שומעים על מפורסמים כאלה ואחרים שעוברים בדיקות פוליגרף כדי לאמת את עדויותיהם. מאחורי הבדיקה עומדים בודקי פוליכרף שאלמלא קורס פוליגרף, לא היו יכולים לספר לנו מי דובר אמת ומי לא לאחרונה בעקבות פרשת בר לב, שמענו כיצד הן המתלוננת והן נציב עומרי בר לב נחקרו בפוליגרף. אין זה..


ציוד בילוש - המדריך השלם

ציוד בילוש - המדריך השלם ישנה אמירה ישנה שאומרת, ככל שהציוד משתכלל הפשע משתכלל. מי כמו חוקרים פרטיים ידעו לאמת אותה כאשר חוקרים פרטיים צפו בעבר בסרטי קולנוע אם היו יכולים רק לחלום שעמד לרשותם של סוכני ריגול ובלשים כמו ג'ימס בונד או דיק טרייסי, הם לרוב נאלצו להסתפק באינסטקטים של אינספקטור קלוזו. היום לעומת..


קורס חוקרים פרטיים - כל הדרך אל פתרון התעלומה

קורס חוקרים פרטיים - כל הדרך אל פתרון התעלומה החלום להיות חוקר פרטי לעולם לא מתפוגג, הרי כולנו סקרניים במידה כזו או אחרת ואוהבים לחוקר? אז יש מי שפשוט הולך ללמוד את זה במהלך ילדותנו, נתקלנו לא פעם בתעלומות שונות שגרמו לנו לחשוב שאנו בלשים שמטרתם לפתור אותן. אולי היתה זו השפעה של סרטים או ספרי בלשים שנתקלנו בהם או רק דמיון פורה של..


כל מה שצריך לדעת על חקירות כלכליות

כל מה שצריך לדעת על חקירות כלכליות כלל ידוע בכלכלה, ככל שהכלכלה מתפתחת ומשתכללת כך הסיכוי לביצוע עבירות כלכליות גדל, הציבור אומנם סובל מזה, אבל חוקרים פרטיים נהנים מהרבה עבודה משרד המשפטים פרסם במאי 2010 נתון על פיו ישנם בהוצאה לפועל יותר מ-3.5 מיליון תיקים, מתוכם קרוב למיליון תיקים שההוצאה לפועל כלל לא עוסקת בהם מסיבות..


כל מה שצריך לדעת על האזנות סתר

כל מה שצריך לדעת על האזנות סתר עוד לפני עידן הסלולאר, האזנות סתר היו תופעה מדאיגה, עידן הסלולאר רק הגדיל את שכיחותן והפך אותן ליותר זמינות על פי נתונים שפורסמו בכנסת על פי מחקר שהזמינה ועדת חוק חוקה ומשפט, מבצעת משטרת ישראל יותר מ-1250 האזנות סתר בשנה. בארה"ב אומנם כמות האזנות סתר היא גבוהה יותר, והיא מגיעה..


Copyright © 2022 privatei.co.il כל הזכויות שמורות
אתר חוקרים פרטיים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום חקירות פרטיות
מעוניינים לקבל הצעות מחוקרים פרטיים מומלצים?
אנחנו עובדים עם החוקרים הפרטיים האמינים והמקצועיים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!